Home –  O mně

O mně

Možná si říkáte, proč právě takový název webu. Důvod je v tomto směru jasný, a to název mého rodného města – Rožmberk. Na tomto  blogu však rozhodně nechci psát pouze o něm, jelikož tolik zajímavé určitě není. Týká se mě totiž mnoho zajímavějších témat, která jsou spojena především s mými zájmy, ale třeba také různými problémy. Jelikož jsem v minulosti prodělal několik složitějších zdravotních zákroků, mohu vám přinést zajímavý pohled třeba do oblasti našeho zdravotnictví, ale třeba i pohledy na to, jak zlepšit kvalitu našeho života.

Miluji cestování

Na co ale nedám dopustit, to je poznávání nových míst. Neorientuji se výhradně na Českou republiku či okolní evropské státy, protože jednou bych chtěl procestovat celý svět. Odtud, kde jsem byl, se vám budu snažit přinášet objektivní a samozřejmě ty nejzajímavější informace prostřednictvím mých článků. Třeba vám budou inspirací k tomu, abyste dané místo také navštívili. Možností je dnes mnoho a tak stačí jenom sednout na letadlo či na vlak a vyrazit – a přesně takto, spontánně, to dělám já. Život je totiž příliš krátký na to, abychom si ho neužívali.

S cestováním jako takovým určitě souvisí i moje další zájmy – je to především architektura a umění. Zajímavé historické památky, ale i výstavy. To jsou místa, kde mě můžete potkat v reálném světě. Třeba zde budu čerpat inspiraci na nový článek.

Jsou i věci, co mi vadí

Můj blog ale nebude vždy naladěn pouze na pozitivní notu, jelikož je mnoho věcí, které mi v dnešní době vadí. A to třeba v oblasti ekonomiky, lidských práv, nebo vývoje naší společnosti. I své pohledy vám budu pravidelně přinášet, jelikož právě tato témata jsou jedny z těch, o kterých by se rozhodně mělo začít mluvit co nejdříve. Více o mě, mých názorech, ale i o tom, kde jsem byl a kam se chystám, se můžete dozvědět právě prostřednictvím mých článků. Přeji příjemné čtení – Michal.